Fier

Fier смотреть последние обновления за сегодня на .

Fireplace 10 hours full HD

116019135
310516
10:01:26
02.10.2016

Fireplace 10 hours in full HD resolution. 10 hours burning logs loop play.

Nathan's Fier Vlog - VLOG #1: Een kijkje binnen Fier

2757
12
11
00:02:44
12.03.2019

Voor meer info: 🤍 Bekijk hier alle afleveringen van de vlog: 🤍 VLOG #1: in de eerste vlog gaat Nathan met de bus naar Fier toe. Nadat hij door de beveiliging heen is, leggen medewerkers van Fier hem in een notendop uit hoe een behandeling bij Asja verloopt en hoe het is om hier te wonen. Asja betekent 'Nieuw leven en hoop' en is de opvang, begeleiding en behandeling voor slachtoffers van loverboys. Tal van zorg- en welzijnsorganisaties openen deze week hun deuren. Zo laten ze aan Nederland zien hoe het is om te werken in de zorg. Nathan is ambassadeur van Fier en presentator.

485 kg droge në Fier ekspertiza zbulon gjithcka. Eni Ferhati sjell detaje

46
0
0
00:04:12
09.02.2023

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Michou - FIER (Clip Officiel)

57580861
1310681
157421
00:02:23
13.09.2020

Le son est dispo partout, sur Spotify, Deezer, Apple Music etc ... go stream ça en balle 🔥 🤍 Deuxième Clip, j'voulais vous surprendre une nouvelle fois 🥰 Encore merci pour tout, vous avez changé ma vie GROSSE SURPRISE : Live pour mon Anniversaire le 02 Octobre 2020 !

God fan fier en hein ús heit (Onze Vader in het Fries)

5753
18
0
00:02:12
11.06.2018

Krijg jij ook kippenvel van deze vertolking van het 'Onze Vader' in het Fries? God fan fier en hein ús heit door Nijkleaster Jorwert.

🔥 Relaxing Fireplace (10 HOURS) with Burning Logs and Crackling Fire Sounds for Stress Relief 4K UHD

12994800
36192
1003
10:00:31
23.08.2021

Enjoy this incredible relaxing fireplace with crackling logs and fire sounds 10 hours 4K! This beautiful fire burning for a long time and the pleasant crackling sound is great for a sound sleep and relaxation. Make your home cozy at Christmas with these cozy christmas fireplace! #fireplace #relaxing #christmas #10hoursvideo #relaxingsounds #sleepsounds #fireplace4k 🔥🔥🔥 A fireplace or hearth is a structure made of brick, stone or metal designed to contain a fire. Fireplaces are used for the relaxing ambiance they create and for heating a room. Modern fireplaces vary in heat efficiency, depending on the design. Historically, they were used for heating a dwelling, cooking, and heating water for laundry and domestic uses. A fire is contained in a firebox or fire pit; a chimney or other flue allows exhaust gas to escape. A fireplace may have the following: a foundation, a hearth, a firebox, a mantel; a chimney crane (used in kitchen and laundry fireplaces), a grate, a lintel, a lintel bar, a overmantel, a damper, a smoke chamber, a throat, a flue, and a chimney filter or afterburner. It's a looped video that's perfect for splash screen or background playback! 🔥🔥🔥 No watermark, no interruptions! 🔥🔥🔥 Thanks for watching! Please, subscribe, like, comment and SHARE! :)

🔥 The Best 4K Relaxing Fireplace with Crackling Fire Sounds 8 HOURS No Music 4k UHD TV Screensaver

28377339
99426
1434
08:00:50
21.12.2017

Relaxing Virtual Fireplace with Crackling Fire Sounds in 4k UHD. Great as TV Screensaver, Helps Relax & Fall Asleep, 8 hours long. Check our channel for more Music for relaxation, sleep, meditation, yoga, reiki, study. Sit back, relax and enjoy :) Helping you Relax with Stunning Nature in 4K, subscribe for more!: ▷ 🤍 🔔Be sure to ring the bell to get EVERY new video notification! 🔔 Our Videos are great as a TV Screensaver for the living room, office, lounge, waiting room, Spa, Restaurant, etc. Play it in your Oled TV, Smart TV, Roku, Apple tv, Chromecast, Xbox, Playstation, Wii, and more!. Relax with our Non-Stop Video Playlists!: ▼ Our Most Popular Videos ▼ 🤍 ▼ Beautiful Nature in 4K ▼ 🤍 ▼ Aquariums in 4K ▼ 🤍 ▼ The Most Beautiful Landscapes ▼ 🤍 ▼ Cute Animals and Relaxing Music ▼ 🤍 ▼ HDR videos ▼ 🤍 ▼Follow us on Facebook and Instagram▼ 🤍 🤍 Copyright: All the footage was recorded, edited and color corrected by us, we don't use stock footage in our channel, our footage is 100% Original :) Video Footage Copyright exclusively belongs to Balu Relaxing Nature. Related Hashtags: #4K #Fireplace #Relax

JE RÉAGIS AUX CRITIQUES DE MON CLIP FIER ! (j'mattendais pas à ça)

4315047
446939
32535
00:14:02
23.09.2020

👉 Code Créateur dans la boutique Fortnite : "michoucroute" 📸 Mon Instagram : 🤍 💙 Mon Twitter : 🤍 💜 Mon Twitch : 🤍 Salut ! Aujourd'hui nouvelle vidéo réactions ! Dans cette vidéo on va réagir aux réactions qu'il y'a eu sur mon clip, je vais réagir au vidéos réactions de mon clip fier ! J'mattendais pas à ça Abonne-toi ! 🎁 Devenir sponsor sur iOS : 🤍 👦 Chaîne secondaire : 🤍 📧 Adresse mail Pro : michoucontactpro🤍gmail.com

Fier, Albania, Walking Tour Around The City , 4K-HDR ASMR

4303
80
5
00:31:50
26.09.2022

▶ KËTO VIDEO MBROHEN NGA ANGJEL PRO ALBANIA© 🎬 🏦 Donate, Support the Channel : 🤍 📧 Email Contact : vajaalbert🤍yahoo.com 💁 Instagram : 🤍 💁 Facebook : 🤍 👉🏻 Subscribe : 🤍 ©️ All material in this video is original, recorded and edited by me! ⛔️ ATTENTION : All rights of the published videos belong to ANGJEL PRO and AV PRODUCTION, to protect these videos with copyright © ️ and in legal way. Videos from this channel can not be copied, all their violators to be prosecuted according to applicable legal provisions. * This Video Vlog is Made to show the city and the environment, if you are present on this video and you don't want to be please contact me or comment on this video and i will remove you completely & immediately * #Fier #Albania #AlbertVideomaker

Portile de Fier

875783
5133
720
00:53:06
01.09.2012

🤍

Michou - FIER 1h

749563
18909
1478
00:59:23
13.09.2020

On est tous fiehiehier! Chaine perso: 🤍

430 kg "e bardhe" ne Fier, Artan Hoxha zbulon te pathënat e ngarkesës së famshme në mes të plehut

153155
569
106
00:32:10
25.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Ylli Baka - Fier Patos Mallakaster (Official Video HD)

3040232
6272
188
00:03:58
21.08.2015

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Muzika & Orkestrimi: Genci Malaj Teksti: Jorgo Papingji Klarinete: Shaban Cela

FIER, ALBANIA 2021 | 4K DRONE VIDEO

76599
750
112
00:09:58
27.03.2021

Fieri është një qytet në Shqipërinë e jugut rrethit të Fierit. Përsa i përket qytetit të Fierit popullsia e tij pas viteve '90 të shekullit të XX numëronte 40 000 banorë, kurse në ditët e sotme, si rezultat i dyndjes së popullsisë nga rrethi i Mallakastrës dhe nga rrethet veriore të vendit, vlerësohet që popullsia e qytetit të Fierit të ketë arritur në 120,655 banorë]. Ndërsa e qarkut 302 mije banorë. Fieri është një nga qytetet me te zhvilluara. Meshtetet ne bujqësi dhe blegtori intensive me mjete moderne. Fier is a city and a municipality in Fier County in southwest Albania. The population of the municipality at the 2011 census was 120,655, and of the town proper (the municipality before the 2015 local government reforms) 55,845. Geographically, it is located in the centre of the country surrounded by hills. The city is located some 16 kilometres east of the Adriatic Sea and 100 kilometres south of Tirana. Fier is 11 km (7 mi) from the ruins of the ancient city of Apollonia. The city was founded in 588 BCE by Ancient Greek colonists from Corfu and Corinth, on a site initially occupied by Illyrian tribes. _ Subscribe 🤍GOGLA për më shumë video. _ Follow GOGLA në Instagram: 🤍 Follow GOGLA në Facebook: 🤍 Website: 🤍 _ #goglaal #gogla #fier #fieri #albania #fieri2021 #fier2021 #dji #mavicpro2 #albania2021 #dronevideo #fierimedron #fieri4kvideo

Sali Berisha në Fier, prezanton kandidatët për deputetë në këtë qark - (29 Prill 2005)

171
1
0
00:02:02
09.02.2023

Lajme arkiva 2005 Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka zhvilluar disa takime në Fier gjatë të cilave ka bërë dhe prezantimin e kandidatëve për deputetë në tre zona të këtij qyteti. Ndalesën e parë kreu i partisë më të madhe opozitare në vend e bëri në zonën 71 të komunës së Cakranit, ku prezantoi kirurgun Bedri Miha. Kandidati i zonës 66 do të jetë kardiologu, Viktor Gjini, i cili ka kandiduar dhe në zgjedhjet e kaluara. Pas takimit të zhvilluar në selinë e Partisë Demokratike të këtij qyteti, Berisha ka zhvilluar mbledhjen e radhës në zonën 71 të komunës së Libofshës, ku bëri dhe prezantimin e Leonard Gremit. Pothuajse në të gjitha takimet lideri i opozitës i është referuar kryesisht në fjalën e tij biznesit dhe taksave. Sali Berisha: “Ne do të bëjmë përpjekje të jashtëzakonshme që t’i çlirojmë biznesmenët nga gjoba dhe në qoftë se ai studim thotë se 1.4 miliard, por në rast se ne arrijmë ta godasim vitin e parë 50% të saj a nuk do të thotë kjo 700 milion dollarë në xhep, euro në xhepat e tyre për të kriju vende të reja pune sepse biznesmeni investon, kështu që jemi shumë të vendosur të luftojmë korrupsionin se në fakt shkaku më themelor i kësaj papunësie, shkaku më themelor i kësaj varfërie është korrupsioni.” Berisha ka përmendur dhe mungesën e investimeve për infrastrukturën në Libofshë duke premtuar se gjërat do të ndryshojnë me ardhjen në pushtet të demokratëve, për të cilën Berisha është shprehur i sigurt./tvklan.al Gazetare: Arta Tozaj SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Fier (Fieri) - Albania

13451
88
5
00:01:04
13.12.2017

Imagens da Cidade de Fier - Albania *Qyteti i Fierit - Shqipëri *City of Fier - Albania Fier (em Língua albanesa Fieri) é uma cidade e município (em albanês: bashkia) da Albânia. É a capital do distrito de Fier e da prefeitura de Fier. Fier está localizada a 100 km da capital Tirana e tem 56 297 habitantes (censo 2001). É uma cidade muito importante como centro de comunicação entre as rodoviárias de todo o país. A cidade possui uma rica história, em suas imediações existem três sítios arqueológicos de importância nacional: Apolónia, Búlis e Ardenica. , IMagens: fieraku , Dyrrachium Jules - 🤍 Marc Morell - 🤍 maykal - 🤍

Marrja e Nuses ne "Strum"Fier. @albanian @wedding2022

36968
139
0
00:28:55
26.01.2023

Miresevini ne kanalin tone,ketu do te gjeni video Dasmash profesionale te tradites Shqiptare .Ju urojme shikim te kendshem! per cdo info kontaktoni +355692252684 ERY PHOTOGRAPHER WEDDING EVENT FOTO + VIDEO +355692252684

BTS (방탄소년단) '불타오르네 (FIRE)' Official MV

360060105
8132844
284447
00:04:55
01.05.2016

BTS Special Album '화양연화 Young Forever' will be released on 2nd May 2016. iTunes Download Link 🤍 🤍

Michou "Fier" #PlanèteRap

1934596
69793
5256
00:02:43
30.09.2020

De Fortnite à Planète Rap, Michou est décidément partout… Télécharge l'Appli ICI ► 🤍 Abonne-toi à la chaîne ICI ► 🤍 Rejoins-nous ! Site ► 🤍 Instagram ► 🤍 Twitter ► 🤍 Tiktok ► 🤍 Snapchat ► 🤍 Une vidéo Skyrock - Planète Rap – 2020 © SkyrockFM

El poartă PANTOFI DE FIER de 25 kg TIMP de 8 ANI, IAR o singură lovitură de picior este de AJUNS

19725
821
14
00:09:45
04.02.2023

rezumate filme, filme subtitrate, filme romanesti, filme subtitrate in romana, filme rezumate, scurt metraj, filme, filme de actiune, filme horror, filme de groaza, filme istorice, filme turcesti, filme romania, rezumat filme in 10 minute, recenzii filme, cele mai bune rezumate, filme 2022, filme coreene, filme noi, cele mai bune rezumate romanesti, filme rezumate 2022, filme coreene, filme romania, filme japoneze, filme chinezesti, filme de oscar, filme scurte, filme rezumate, filme pe scurt, filme romanesti, filme horror, filme de groaza, filme de actiune, filme romanesti noi, scurt metraj, scurt metraj romanesc, filme pe scurt, rezumat filme, recenzii filme, filme interesante, filme istorice, filme de actiune, filme romanesti traduse, filme romanesti subtitrate, filme noi, filme subtitrate, filme actiune 2022 subtitrate, filme, filme pe scurt, filme indiene, filme de dragoste, filme noi 2023, filme 2022, filme bune 2023, filme de comedie, filme cu supereroi, filme 2023, filme actiune 2023, filme horror 2023 NUME: IRON PR0TECTOR

Michou - Fier (Paroles Lyrics Video)

689388
14276
754
00:02:19
13.09.2020

interview Michou ⬇️ 🤍 🤍 michou fier fier lyrics paroles michou paroles fier fier michou Michou lyrics fier video officielle michou fier fier parole #Michou #Fier #Paroles michou fier fier lyrics paroles michou paroles fier fier michou Michou lyrics fier video officielle michou fier fier parole #Michou #Fier #Paroles michou fier fier lyrics paroles michou paroles fier fier michou Michou lyrics fier video officielle michou fier fier parole #Michou #Fier #Paroles

TEMOS UM BRASILEIRO NO CHESS TOUR?? Alexandr Fier Vs Ivanchuk

36191
5269
114
00:10:55
04.02.2023

Para adquirir as lindas roupas da Insider é só seguir o link abaixo: 🤍 Cupom: CHESS12 para 12% de desconto. * Curso completo de Xadrez Chessflix: 🤍 Conheça mais sobre o super projeto Inkluziva, é só seguir o link abaixo: 🤍 Siga as comunidades da Inkluziva, link abaixo: 🤍 🤍 🤍 Segue o PGN da partida: 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4 Nf6 4. d3 Be7 5. O-O O-O 6. a4 d6 7. Nc3 h6 8. h3 Re8 9. a5 a6 10. Nd5 Bf8 11. c3 Nxd5 12. Bxd5 Be6 13. Bxe6 Rxe6 14. b4 d5 15. Rb1 dxe4 16. dxe4 Qxd1 17. Rxd1 Rd6 18. Rxd6 Bxd6 19. Nd2 f6 20. Nc4 Kf7 21. Be3 Ke6 22. f3 Be7 23. Kf2 Nd8 24. Ke2 Nf7 25. g4 Nd6 26. Nd2 Rh8 27. Nb3 Nb5 28. Rc1 h5 29. c4 Nd6 30. Nc5+ Kf7 31. Kf1 hxg4 32. hxg4 Ra8 33. Ke2 Bf8 34. Kd3 Be7 35. Rh1 Rd8 36. Kc3 Ra8 37. Kb3 b6 38. axb6 cxb6 39. Nd7 b5 40. c5 Nc4 41. Nb6 Nxb6 42. cxb6 Ke6 43. Rc1 Bd6 44. Bc5 Rb8 45. Rd1 Be7 46. Ra1 * Caixa Postal do Canal: Raffael Chess Av. General Flores da Cunha, 1330 - Caixa Postal 06 Cachoeirinha / RS CEP: 94901-970 - Email pra contato: contatoraffaelchess🤍gmail.com - Se você deseja ser informado quando novos vídeos forem publicados, você poderá se inscrever neste canal através do link abaixo: 🤍 - Siga este canal nas reder sociais, basta entrar nos links abaixo: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 - Me siga nas plataforma de Xadrez Online, basta entrar nos links abaixo: Chess.com: 🤍 Lichess: 🤍 - Me siga no Clube de Xadrez do Chess.com. Este clube é onde poderemos jogar torneios nas Lives: Clube de Xadrez do Chess.com: 🤍

Prostitucion në lokalin e saj, arrestohet pronarja në Fier

10693
39
3
00:01:05
07.12.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Chat met Fier

3406
4
0
00:01:44
14.02.2019

Ga naar: 🤍 Chat met Fier: online hulp Chat met Fier is bedoeld voor iedereen die nare ervaringen heeft gehad. Is er iets gebeurd tegen je wil? Is er veel ruzie thuis? Heb je fysiek of psychisch geweld meegemaakt of word je bedreigd? Of maak je je zorgen over iemand uit je omgeving? Praat er online over met onze hulpverleners via de chat. Hier kun je (anoniem) je verhaal kwijt. Misschien heb je nog nooit gepraat over wat er aan de hand is en nog nooit eerder hulp gezocht. Onze hulpverleners luisteren naar je verhaal, geven jou informatie en helpen je als je dat wilt. Jouw verhaal en vragen worden vertrouwelijk behandeld. Twijfel je of je met jouw probleem wel bij de chat terecht kunt? Stel gewoon je vraag. Onze chatmedewerkers staan je altijd te woord.

Interview Fier: SkateShop Dordrecht

701
11
1
00:06:13
05.11.2015

Wil jij nou ook Skate spul kopen? Dan moet je bij Skatewinkel FIER zijn! 🤍 Adres: Vriesestraat 94, 3311 NR Dordrecht Telefoon:078 614 4040 Openingstijden: Zaterdag 10:00–17:00 Zondag Gesloten Maandag 13:00–17:00 Dinsdag 10:00–17:30 Woensdag 10:00–17:30 Donderdag 10:00–20:00 Vrijdag 10:00–17:30

Karaoké FIER Michou

36083
860
56
00:02:27
25.09.2020

Pour la première fois sur cette chaîne, un karaoké ! Amusez-vous ;) Désoler pour les fautes d'orthographe 😥. Sur ce je vais renommer ma chaîne VGTA comme dans l'intro ;)

Ritueelbegeleider, ceremoniemaker en -spreker bij uitvaarten | Hanke Amels | Fier het Leven

512
2
0
00:01:47
18.10.2019

Fier het Leven bedrijfsfilm - ceremoniemaker bij uitvaarten. Uitvaartceremonies kunnen vaak zoveel mooier. Door meer samenhang aan te brengen. Bijvoorbeeld door de sprekers op elkaar af te stemmen. Dat kan al heel simpel; door ieder een onderwerp of focus te geven. Als ceremoniemaker ben ik er om mensen te helpen om die uitvaartceremonie zo mooi mogelijk te maken. Door te zorgen dat het een afscheidsdienst wordt om nooit te vergeten. En dat je ondanks het verdriet toch ruimte voelt om te kijken naar het positieve. In deze film vertel ik daar meer over. Kijk voor meer info op mijn website: 🤍 Film door: Van Ei naar Kip 🤍 Gebruikte beelden van AR Video 🤍 Met dank aan de familie (zij weten wie het zijn) voor het mogen gebruiken van de beelden van de uitvaart.

Drex - "L6 & fier" -

500542
4830
84
00:03:22
05.04.2017

"L6 & fier" 1er extrait de la mixtape "Idées Noires" de Drex. Auteur/interprète : Drex Composition : Ditty Beatz Réalisation : Mighty Production audiovisuelle : Mighty Production Enregistrement : Black Out Production Mixage/Mastering : Black Out Production Production : Red Life Édifice

Tv Klan - Korridori Adriatiko-Jonian, shpallet fituesi i Lekaj-Fier | Lajme - News

12195
49
6
00:03:42
15.11.2022

Shpallet fituesi i garës për ndërtimin, operimin dhe mirëmbajtjen e autostradës Lekaj-Fier. Ministria e Infrastrukturës, në përfundim të garës së hapur ndërkombëtare, ka shpallur fitues të këtij segmenti, bashkimin e 8 kompanive shqiptare të kryesuara nga kompania e ndërtimit Fusha. Ky segment është i gjatë 46 km dhe është pjesë e Korridorit Adriatiko-Jonian. Ky koncension, sipas kësaj Ministrie, konsiston në transformimin e autostradës në një standard të ri, në të njëjtin standard me atë të segmentit Fier-Vlorë, ku parashikohet zgjerimi i saj në kategorinë B, mbyllja në të dy anët e saj me guardriela mbrojtëse, duke eliminuar hyrje-daljet vend e pa vend dhe aksidentet e shumta që kanë ndodhur deri tani nga këto hyrje-dalje pa kriter dhe pa standard në të gjithë gjatësinë e saj. Gjithashtu, të gjitha rrethrrotullimet në segmentin Rrogozhinë-Lushnje dhe kryqëzimet në kuotë në segmentin Lushnje-Fier do të eliminohen tërësisht dhe për këtë është parashikuar transformimi i tyre në nyjë me standard si mbikalime apo nënkalime për automjetet dhe këmbësorët. Numri i këtyre veprave të reja mbikalimesh apo nënkalimesh, sipas projektit paraprak, llogaritet në rreth 20 të tilla në 46 kilometrat e saj. Projekti parashikon dhe ndërtimin e disa kilometra autostradë të re si rezultat i eliminimit të kthesave që nuk përshtaten me standardin e kërkuar, si dhe disa ura të reja përfshirë dhe atë mbi lumin Shkumbin për rrugën dytësore. Për të realizuar ndërtimin me standard dhe sigurinë e autostradës, por njëkohësisht për të bërë të mundur lëvizjen e automjeteve të banorëve apo makinerive bujqësore të tyre, në të dy krahët e autostradës, në të gjithë gjatësinë e saj nga Lekaj deri në hyrje të Fierit, ky bashkim operatorësh do të ndërtojë rreth 90 km rrugë të reja me nga 2 korsi. Këto rrugë dytësore do të bëjnë të mundur lidhjen e zonave të banuara me njëra-tjetrën në të gjithë gjatësinë dhe nëpërmjet mbikalimeve do të lidhen me njëra-tjetrën të dy krahët e autostradës, pa patur nevojë të përdorin autostradën dhe duke eliminuar nevojën për të paguar nga ana e banorëve. Burime të Ministrisë së Infrastrukturës theksojnë faktin se nga ky investim, asnjë banor nuk do të jetë i detyruar të paguajë për qarkullimin, në të gjithë gjatësinë e kësaj autostradë, pasi do të kenë gjithë infrastrukturën e re për qarkullimin nga Lekaj deri në Fier, nëpërmjet rrugëve paralele në të dy krahët e autostradës. Gjithashtu, parashikohet që pagesa për përdoruesit e autostradës do të vendoset vetëm pasi të jenë ndërtuar rrugët paralele dhe mbikalimet që bëjnë të mundur qarkullimin e të gjithë banorëve të zonave në të gjithë gjatësinë e kësaj autostradë. Vlera që do të investojnë 8 kompanitë shqiptare do të jetë 320 milionë euro dhe do ta operojnë për 35 vjet për t’ia transferuar shtetit në përfundim të kontratës. Pagesa për kalimin në trupin e autostradës do të jetë 0,040 euro për kilometër dhe do paguhet për aq kilometra sa do të përdoret nga automjetet ndërsa automjetet që do ta përdorin në të gjithë gjatësinë prej 46 kilometrash do të paguajnë 1.84 euro. Transformimi i kësaj autostradë bashkë me ndërtimin e të gjithë rrugëve dytësore dhe veprave të artit, do të realizohet vetëm për 30 muaj, sipas propozimit të konsorciumit të 8 kompanive shqiptare. Ndërkohë, Ministria e Infrastrukturës është në fazë shqyrtimi të ofertave të kompanive për ndërtimin e autostradës Kashar-Pezë-Lekaj me një vlerë investimi prej 475 milionë euro dhe të asaj Milot-Thumanë me vlerë 45 milionë euro, të cilat bashkë me koncensionin e Kashar-Thumanë që po ndërtohet nga kompania Gener 2, mbyll të gjithë gjatësinë me autostradë të kategorisë së lartë nga Miloti deri në Fier. Tv Klan #lekaj #fier #korridoriadriatikojonian SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Laboratori i kokainës në Fier, zbulohen bisedat e anëtareve të grupit | ABC News Albania

33554
101
8
00:01:54
26.11.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Apollonia (Fier) on the Adriatic Trail of Albania

2569
20
4
00:05:57
26.01.2021

Short tourist movie showcasing some of the top attractions in Fier, Albania. You will see the famous archaeological park Apollonia that preserves some marvellous remains from the Illyrian, Greek, Roman and Medieval periods. Find out more and follow us: 🤍 🤍 🤍 🤍

Në kërkim për drogën në Fier, Hoxha: Policia shqiptare ndaloi më parë kolumbianin dhe e la të lirë

2173
9
0
00:02:36
25.11.2022

ABC LIVE - Ngjarjet kryesore ne filtrin e diskutimeve dhe gjykimin e eksperteve. Lidhje te drejteperdrejta ne kohe reale dhe intervista me personazhet me te njohur. Cdo dite ne oren 11.00 ne ABC. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#abclive

Laboratori i drogës në Fier/SPAK:Ja çfarë u sekuestrua nga operacioni i DEA-s amerikane dhe policisë

7332
29
6
00:03:08
25.11.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 SPAK ka dalë në një konferencë për mediat në lidhje me operacionin që zbuloi një laborator droge ne Fier. Prokuroi i çështjes Adnand Xholi tha se plehu artificial ishte ngarkuar që në muajin maj të këtij viti në Kolumbi, ndërsa sipas tyre porositësi ishte shqiptar. Xholi tha se janë sekuestruar 15 mijë euro, 3 automatik, 3 pistoleta, 108 fishekë, 18 aparate celularë, 5 automjete, 20 paleta me 24 ton pleh artificial, brenda të cilit 430 kg kokainë, me vlerë 40 mln euro “Kemi regjistruar që në fund të korrikut veprën penale për trafik të lëndëve narkotike. Ky procedim është hetuar në bashkëpunim të ngushtë me policinë e shtetit, BKH dhe disa agjenci të huaja ndërkombëtare dhe në bashkëpunim të ngushtë me autoritetet malazeze të drejtësisë. Ekzistonin të dhëna se në maj 2022 në portin e Kolumbisë ishte ngarkuar një ngarkesë me pleh kimik, që do të shkonte në Pire Greqi dhe më pas në Mal të Zi i porositur nga një shtetas shqiptar. Kanë vijuar hetimet dhe nga verifikimi që kanë bërë autoritetet shqiptare rezultoi se porositës i mallit ishte një shtetas shqiptar që kishte hapur një aktivitet tregtar në Shqipëri në 2022. Pasi sasia me pleh ka mbërritur në Shqipëri janë kryer veprimet doganore. U pa e udhës që të mos ndaleshin vetëm te porositësi, por dhe të organizatorët, bashkëpunëtorët. Nga ana e GJKKO janë autorizuar dhe janë pranuar kërkesat tona për arrestimin e 4 persona. 10 masa sigurimi janë ekzekutuar dhe 14 për kontrolle. Janë sekuestruar 15 mijë euro, 3 automatik, 3 pistoleta, 108 fishekë, 18 aparate celularë, 5 automjete, 20 paleta me 24 ton pleh artificial, brenda të cilit 430 kg kokainë, me vlerë 40 mln euro” ka treguar Xholi.

Top Channel/ Laborator kokaine në Fier! 15 të arrestuar, droga vinte nga Kolumbia

11263
57
13
00:02:31
24.11.2022

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Laborator#Fier#TopChannelNews

Gavin DeGraw - Fire (Official Lyric Video)

22291779
225224
5336
00:03:49
12.08.2014

Download "Finest Hour: The Best of Gavin DeGraw" on iTunes: 🤍 Stream "Finest Hour: The Best of Gavin DeGraw " on Spotify: 🤍 Music video by Gavin DeGraw performing Fire. (C) 2014 RCA Records, a division of Sony Music Entertainment

Agravon konflikti në familje në Fier, 2 vëllezër divorcohen nga bashkëshortet

6840
20
8
00:03:15
27.10.2022

Agravon konflikti në familje në Fier, 2 vëllezër divorcohen nga bashkëshortet Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmeSyri #Fier

Lae Fier - Runaway (Official Music Video 4K)

406195
118
41
00:04:11
14.01.2023

Directed by: Derek Dream Films Produced by: Justin Klatzko Written by: Lae Fier Special thanks to Billy Panasopoulos and Sal Oppedisano Lyrics: 🤍 Connect with Lae Fier Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍LaeFier Music video of Lae Fier performing Runaway. (C) 2022 Lae Fier #emotrap #ferrari #moncler #heartbreak #breakupsong

Назад
Что ищут прямо сейчас на
fier 권유 EF66 Космический факультет 曝氣 робуксы бесплатно ninga qq bosna i hercegovina oriya news Семиков Олег immigrer sud radio арма el juaniquilador аудио рассказ слушать достоевский великая отечественная война хиникадзе Сванидзе